Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
 • Zmiana logotypu spółki

  16.07.2013
  AKTUALNOŚCI > INNE

  W związku z rebrandingiem spółek wchodzących w skład Polskiego Holdingu Obronnego w dniu 15 lipca 2013 r. zmianie uległ logotyp Bumar PCO S.A.

  Nowy obowiązujący logotyp przedstawia biało czerwony trójkąt w szarej obwódce oraz napis PCO Polski Holding Obronny.

  Jednocześnie informujemy, że zmiana logotypu nie wiąże się ze zmianą numeru KRS, NIP, ani danych kontaktowych Spółki.

  Kolejnym etapem rebrandingu w naszej Spółce będzie zmiana nazwy Spółki z Bumar PCO S.A. na PCO S.A.

  Więcej
 • Wypłata dywidendy za rok obrotowy 2012

  05.07.2013
  AKTUALNOŚCI > INNE

  Zarząd Bumar PCO S.A. uprzejmie informuje, iż w dniu 28 czerwca 2013 roku odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki, na którym podjęta została uchwała o wypłacie dywidendy w wysokości brutto 6,83 zł za każdą uprawnioną akcję.

   

  Uprawnionymi do wypłaty dywidendy za rok obrotowy 2012 są akcjonariusze, którym przysługiwały akcje w dniu 28 czerwca 2013 roku tj. w dniu powzięcia przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki uchwały o podziale zysku netto.

  Wypłata dywidendy nastąpi do dnia 15 sierpnia 2013 r.

  Pełna treść ogłoszenia o wypłacie dywidendy oraz formularze aktualizacji danych są dostępne w dziale Ogłoszenia

  Więcej
 • Rada Naukowo-Doradcza Dywizji Bumar Elektronika

  02.07.2013
  AKTUALNOŚCI > INNE

  W dniu 2 lipca 2013 r. odbyło się w siedzibie Bumar PCO S.A. posiedzenie Rady Naukowo-Doradczej Dywizji Bumar Elektronika. W posiedzeniu wzięli udział przedstawiciele między innymi Wojskowej Akademii Technicznej, Politechniki Warszawskiej, Politechniki Wrocławskiej oraz Polskiego Holdingu Obronnego.

  Posiedzenie dotyczyło prac badawczo-rozwojowych prowadzonych przez Dywizję Bumar Elektronika.

  Więcej
 • Dzień Czołgisty 2013

  25.06.2013
  AKTUALNOŚCI > INNE

  W dniu 21 czerwca 2013 r. przedstawiciele Bumar PCO S.A. uczestniczyli w centralnych obchodach święta Wojsk PancernychiZmechanizowanych, które odbyły się w Bartoszycach, gdzie stacjonuje 20Brygada Zmechanizowana, wchodząca w skład 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej.

   

  Więcej
 • Spotkanie z młodą kadrą

  06.06.2013
  AKTUALNOŚCI > INNE

  W dniu 5 czerwca 2013 r. odbyło się spotkanie prezesa Bumar PCO S.A. oraz Bumar Elektronika S.A., Ryszarda Kardasza z młodymi pracownikami obu spółek.

  Podczas spotkania przedstawiono najważniejsze projekty realizowane w obu przedsiębiorstwach, w tym projekt sukcesji kadr i rozwoju talentów kierowany do młodych pracowników.

  Więcej
 • Dzień Informacyjny Europejskiego Partnerstwa Publiczno-Prywatnego w zakresie fotoniki

  17.05.2013
  AKTUALNOŚCI > INNE

  W dniu 17 maja 2013 r. w siedzibie Bumar PCO S.A. odbył się Dzień Informacyjny Europejskiego Partnerstwa Publiczno-Prywatnego w zakresie fotoniki. Spotkanie zostało zorganizowane przez Bumar PCO S.A., we współpracy z Polską Izbą Gospodarczą Zaawansowanych Technologii oraz Polską Platformą Technologiczną Fotoniki. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwo Gospodarki.

  Spotkanie odbyło się w ramach cyklu spotkań informujących o nowej polityce UE, w tym o programie ramowym Horizon 2020.

  Więcej
 • Zapowiedź Dnia Informacyjnego Europejskiego Partnerstwa Publiczno-Prywatnego w zakresie fotoniki

  14.05.2013
  AKTUALNOŚCI > INNE

  W dniu 17 maja 2013 r. w siedzibie Bumar PCO S.A. odbędzie się Dzień Informacyjny europejskiego Partnerstwa Publiczno-Prywatnego w zakresie fotoniki. Organizatorem spotkaniajest Bumar PCO S.A., we współpracy z Polską Izbą Gospodarczą Zaawansowanych Technologii oraz Polską Platformą Technologiczną Fotoniki. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwo Gospodarki.

  Więcej
 • Ćwiczenia przeciwpożarowe w Bumar PCO S.A.

  09.05.2013
  AKTUALNOŚCI > INNE

  W dniu 8 maja 2013 r. na terenie Bumar PCO S.A. odbyły się ćwiczenia przeciwpożarowe. Dokonana została próbna ewakuacja jednego z budynków. Przybyłe na miejsce zastępy Państwowej Straży Pożarnej ćwiczyły gaszenie dwóch ognisk pożaru.

  Funkcjonariusze PSP zapoznawali się również z topografią zakładu.

  Przedstawiciele służb ratunkowych pozytywnie ocenili sprawność przeprowadzenia ewakuacji oraz zabezpieczenie przeciwpożarowe siedziby zakładu.

  Więcej
 • Ćwiczenia przeciwpożarowe w Bumar PCO S.A.

  07.05.2013
  AKTUALNOŚCI > INNE

  Bumar PCO S.A. to firma utrzymująca najwyższe standardy bezpieczeństwa i dbająca o przestrzeganie zasad BHP.

  W związku z tym w dniu 8 maja 2013 r. o godzinie 12.00 odbędą się w siedzibie Spółki ćwiczenia przeciwpożarowe, polegające na próbnej ewakuacji budynku A. Mają one na celu przygotowanie obiektu do sytuacji rzeczywistego zagrożenia, a także sprawdzenie procedur ewakuacyjnych.

  W ćwiczeniach wezmą udział zastępy Państwowej Straży Pożarnej.

  W dniach 9 i 10 maja 2013 r. funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej będą zapoznawać się z topografią całego zakładu, co wpłynie na sprawniejsze prowadzenie akcji ratunkowych w wypadku nagłego zagrożenia pożarem lub innych zdarzeń stwarzających niebezpieczeństwo.

 • Dzień Optoelektronika

  24.04.2013
  AKTUALNOŚCI > INNE

  W dniu 23 kwietnia 2013 r. odbyły się obchody Dnia Optoeletronika oraz jubileuszu 37-lecia Bumar PCO S.A.

   

  Rozpoczęły się one od uroczystego nadania nazwy „Fusion” nowej Sali konferencyjnej na terenie zakładu. Nazwa nawiązuje do technologii Fusion, łączącej noktowizję i termowizję, wykorzystywanej w wyrobach Bumar PCO S.A.

   

  Podczas jubileuszu odbyło się uroczyste wręczenie Odznak Honorowych „Zasłużony dla PCO S.A.” Odznaki wręczali Prezes Ryszard Kardasz oraz Agnieszka Rajczuk – Szczepańska - Wiceprezes Zarządu ds. Personalnych Bumar sp. z o.o.Nagrodzeni zostali pracownicy mający największy wkład w rozwój Bumar PCO S.A.

  Więcej
  1   2   3   4   5   6  
Innowacyjna gospodarka, Narodowa strategia spójności
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Polska Platforma Technologiczna FotonikiI Konferencja Optoelektroniczna