Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony

PCO na wystawie Enforce Tac oraz targach IWA Outdoor Classics

21.03.2018
AKTUALNOŚCI > TARGI I KONFERENCJE

W dniach 7-12 marca 2018 r. PCO S.A. wzięło udział w wystawie Enforce Tac oraz targach IWA Outdoor Classics w Norymberdze

W dniach 7-8 marca br. w Norymberdze, PCO S.A uczestniczyło w wystawie Enforce Tac, która jest dostępna tylko dla służb mundurowych. Tuż po niej, w ciągu kolejnych czterech dni (9-12 marca), w halach targowych Norymberskiego Centrum Wystawienniczego miały miejsce targi IWA Outdoor Classics, wystawa dostępna dla publiczności i dedykowana miłośnikom i posiadaczom broni, sprzętu optycznego i optoelektronicznego oraz wszystkiemu co związane jest z militariami.

PCO zaprezentowało w trakcie targów lotnicze gogle noktowizyjne PNL-3M – cywilną wersję znanych PNL-4, gogle MU-3ADM wraz z nowym mostkiem, celowniki: termowizyjny SCT Rubin oraz optyczny DCM-1 Szafir a także lornetkę termowizyjną NPL-1T.


Dużym zainteresowaniem cieszyły się szczególnie gogle PNL-3M. Istnieje duże zapotrzebowanie na gogle noktowizyjne dla pilotów na rynku cywilnym, a sprzęt PCO jest jednym z niewielu, który spełnia oczekiwania klienta tym samym będąc certyfikowanym przez Europejską Agencję Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA).


 

Innowacyjna gospodarka, Narodowa strategia spójności
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Polska Platforma Technologiczna FotonikiI Konferencja Optoelektroniczna