Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony

PCO S.A. na MSPO

18.09.2017
AKTUALNOŚCI > TARGI I KONFERENCJE

W dniach 5-8 września 2017 r. PCO S.A. zaprezentowało swoje wyroby podczas XXV Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach.

Stoisko PCO S.A. znalazło się w hali, w której prezentowały się spółki Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Wystawiony został między innymi złożony z kamer telewizyjnych i termowizyjnych System Obserwacji Dookólnej. Pokazano go zarówno na stoisku jak i zamontowany na pojazdach—samobieżnym moździerzu 120mm RAK oraz czołgu PT-91M2, na którym zaprezentowano także system samoosłony pojazdu SSP-1 OBRA-3. Głowice optoelektroniczne z PCO znalazły się z kolei na czołgu PT-17. Zaprezentowana została gama kamer dziennych i termowizyjnych, w tym zestaw urządzeń wykorzystywany w systemie przeciwlotniczym POPRAD. Na stoisku znalazły się też zamontowane na hełmie lotnicze gogle noktowizyjne PNL-4M. Pokazane zostały celowniki zamontowane na karabinach MSBS—Termowizyjny SCT oraz dzienny celownik modułowy. Ponadto pokazano między innymi gogle noktowizyjne MU-3ADM z nowym montażem  zgodnie z uwagami dotychczasowych użytkowników.  Wśród prezentowanych wyrobów znalazł się termowizyjny system obserwacyjny TSO-1 AGAT.

Ponadto wyroby przeznaczone dla indywidualnych żołnierzy były prezentowane w ramach kompletów wyposażenia dla żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej.

 

Innowacyjna gospodarka, Narodowa strategia spójności
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Polska Platforma Technologiczna FotonikiI Konferencja Optoelektroniczna